O firmie

PRO-BUD sp z o.o. to firma architektoniczno-konstrukcyjna, która przeprowadzi Cię przez cały proces powstawania domu - od projektu po finalizację.

Chcesz z nami porozmawiać? Skontaktuj się

Firma PRO-BUD została założona w 2014r. PRO-BUD to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo zajmujące się kompleksową obsługą budownictwa w zakresie projektowym, jak i wykonawczym. Zajmujemy się projektowaniem domów jednorodzinnych, budynków gospodarczych, garaży, budynków inwentarskich, budynków magazynowych, budynków produkcyjnych. Oferujemy wykonawstwo oraz nadzory nad inwestycjami w szerokim zakresie.

W swojej ofercie posiadamy również projekty gotowe największych pracowni projektowych w Polsce. Dla potrzeb inwestora opracowujemy adaptację projektów gotowych do warunków lokalnych. Zajmujemy się kierowaniem i nadzorowaniem budów, aż do końcowego etapu procesu inwestycyjnego.

Dodatkowo załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty w urzędach i organach administracyjnych. Ponadto współpracujemy z doświadczonymi instalatorami z branży sanitarnej i elektrycznej, geodetami, projektantami wnętrz, projektantami krajobrazu oraz wykonawcami.

Mamy podpisane umowy o współpracy z liderami nieruchomości na polskim rynku, co umożliwia bardziej kompleksową obsługę klienta. Pełny zakres usług świadczony przez naszą firmę ułatwia klientowi realizację procesu inwestycyjnego od podstaw.

Od 2016 roku, firma PRO-BUD rozszerzyła swoją działalność o wykonawstwo konstrukcji stalowych. Wykonujemy elementy konstrukcyjne budynków magazynowych, gospodarczych, produkcyjnych.

Co o nas mówią

Zadowolenie klienta, to nasz główny cel

Dzięki naszym staraniom, profesjonalnemu podejściu i dbałości o szczegóły, standard świadczonych przez nas usług stale rośnie, co przekłada się na zadowolenie klienta. Zadowolenie Klienta przekłada się w znacznym stopniu na wzrost wartości firmy. Zadowoleni klienci są dla nas impulsem i motywatorem do dalszego rozwoju i poprawiania jakości naszych usług.

Fachowa, rzetelna obsługa. Jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!
Wioletta W.
Brodnica
Profesjonalne usługi - biuro projektowe godne polecenia!
Tomasz F.
Toruń
Przede wszystkim uczciwość i profesjonalne podejście do budownictwa :))) POLECAM :)))
Marek B.
Brodnica
Uczciwość, profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do klienta. ZDECYDOWANIE NAJLEPSZE BIURO PROJEKTOWE W BRODNICY!!!
Monika W.
Brodnica